USŁUGI DŹWIGOWE DŹWIGI TRANSPORT HDS

PODNOSIMY PRZEWOZIMY HDS DŹWIGI WYWROTKI HDS Z WCIĄGARKĄ

DŹWIGI USŁUGI DŹWIGOWE TRANSPORT HDS 


uslugi dzwig wynajem Liebherr ltm
transport kontenerów

HDS DŹWIGI WYWROTKI świadczy usługi od 2009r i jest prężnie rozwijającą się firmą.

Do zakresu naszych robót zalicza się TRASPORT HDS,usługi budowlane HDS,posiadamy również DŹWIGI samojezdne oraz WYWROTKI.

 TRANSPORT HDS odbywa się nowoczesnymi,wyposażonymi w atestowanie zabezpieczenia ładunków samochodami oraz jest ubezpieczony od wszelakich nieszczęśliwych wypadków.

Samochód z HDS który posiadamy wyposażony jest dodatkowo w wciągarkę,która zdecydowanie ułatwia załadunek samochodu wyposażonego w platformę trasportową,jak również WCIĄGARKA HDS zastępuje na budowie DŹWIGI samojezdne ponieważ SAMOCHÓD Z HDS nie potrzebuje tyle miejsca przy czym rozkłada się w błyskawicznym tempie oraz staje się uniwersalną maszyną gdyż oprócz tego,że pracuje jako DŹWIG,może tez wykonywać TRASPORT wszelakich materiałów na terenie budowy i nie tylko oraz spełnia zadanie WYWROTKI dlatego,że posiada wywrot.

Wszystkie nasze maszyny HDS DŹWIGI oraz WYWROTKI posiadają niezbędne przeglądy techniczne,badania UDT,zawiesia pasowe,linowe oraz linowe,które są na wyposażeniu każdej maszyny są atestowane i to wszystko sprawia,że nasza firma jest dobrym i bezpiecznym podwykonawcą zleconych nam zadań.

 Kierowcy z działu TRASPORT,operatorzy z sekcji DŹWIGI I HDS posiadają niezbędne uprawnienia, szkolenia, wiedzę oraz ogromne doświadczenie do wykonywania powierzonych zadań.